ŞEYH NAZIM EL KIBRİSİ HAZRETLERİNİN İSTİHRAÇLARI ve ARKAPLANI

 

Görülen olayların yorumlamasını yapmak kolaydır. Ancak gelecek için olanlar üzerinde yapılacak tevilleri iyi bilmek gerekiyor. Aşağıda Aytunç ALTINDAL’ın videolarından derlenen bilgilerde üst tasarımcıların 6 yıllık bir zaman farkıyla bilgide önde oluşlarından bahsetmektedir. Bunların kim olduğunu söylemek için bilgimiz yetersiz olsa da, görünen yaptığımız şeyler bir ince çizgide gerçekleşiyor.

Haklı  ve haksızın müdafaasından çok, kötü günlere doğru bir gidişten bahsedebiliriz.

Bunun için ne yapmalı diye düşündüğümüzde komplonun içeriğini anlamamız gerekiyor.  Felaketlerin başlangıcı olan bir tarih verilişi dikkat edilmeli.

Rahmetli Aytunç ALTINDAL Beye bugünlerde ne çok ihtiyaç duyduğumuzu söylemeyi borç biliyorum.

BİLİNMESİ GEREKEN MUHTELİF BİLGİLERDEN

28 Kasım 2012 · ihramcizade

DÜNYAYI KİM YÖNETİYOR?

İnsan dünyayı yönetendir. Hayvanın yöneticilik vasfı yoktur. Peki yönetmek ve yönetilmekteki kıstas nedir? Bunda esas olan bilenler, bilmeyenleri yönetmekle hükümlü kılınmış olasıdır. Ancak “Bilen Yöneticiler” çıkar çizgisinde olunca sorunlar çıkmaktadır. Tarihin geçmişinden gelen yönetenlerden en güçlü olanlar okült örgütlerdir.  Bunların yönetimdeki etkinlikleri ve dünya yöneticilerini fark etmekte zor olmaktadır.

Gizliliğin içinde olan okült yönetenleri bilebilmek için gizli ilimlere ulaşan bilgiye sahip olmak ve  onların kendi aralarında kullandığı takvimi bilmek gerekir. Onların takvimi 360 gün üzerinedir.  Bu nedenle onların bize göre gaybî kendilerine göre huzûrî bilgileri bugün  itibarıyla 2500 gün öncedendir. (Altı veya yedi yıl) Onların bu bilme özellikleri ile yönetilen dünya üzerinde hâkimiyet kurmaktadırlar.

Dünyayı yönetenlerdeki hâkimiyette bir ayrıcalık var mı diye düşündüğümüzde, onlar için devletlerin esası ve varlıkları üzerinde “üst tasarımcılar” diye adlandırılırlar. Bu hâkimiyet her zaman bir şekilde kendilerini yok eder gibi, görünerek bir diğer guruba intikal ettirilir.

 

Dünyada olaylar bahsedilen takvim esasına göre  36 yıllık periyotlar ile 108 yıllık zaman çevresinde doğudan batıya dönüşümlü olarak devreder. Her otuzaltı yılda insanlar bir önceki yılın inkarı ve çelişkisi ile uğraştırılırken “üst tasarımcılar” yönetilen bilmeyenlere hâkim olurlar.

Günümüz itibarıyla yönetenler, 19 yüzyılın izimleri iken, gelecek yüzyılı kuantum ve teknoloji terorileri bilgileri ile mücehhez olanlar yönetecektir, denilebilir.

Yöneten  “üst tasarımcılar” koydukları kuralları tespit eder. Yönetilen insanlara bildirdikleri kavramlar da kozmik âlemde pek değer taşımayanlardır. Her 36 yılda değişim tekrar eder. (1989 baz aldığımızda enigma oprasyonlarının bu yüzyıl için başlangıç kabul edilmektedir. ) eski bilgiler paçavraya dönüştürülmekte ve  yeni bilgiler ile insani bilgilikleri  sarsıntıya uğratılmaktadır. İşte bu sebeple bazı kimselerin önceden bildikleri komplo türüne varacak kadar olan bu bilgiler ve olaylar 2500 gün önceden tasarlanmış ve uygulamaya sokulmuş planın aksiyon şeklidir.

[Videoda 6 yıl önce söylendi, ibaresini göz ardı etmeyin.]

Kavramlar, bilgiler “üst tasarımcılar” elinde oyuncak gibidir. Bu şekilde oluşan gelecek zaman zuhuratı, daha önceden yönetilenlere kehanet ve öngürü gibi sunulması ve ön aşamada  kastî bilgi sızdırılması ile mümkün olmaktadır. Neticede bu tür bilgiler toplumda tatmin sağlama yanında bir korku imparatorluğu da oluşturulmaktadır. Bu korku yönetilen gurubta tahliye, tasfiye ve mankurtlaşmayı sağlamaktadır.

 

Devamını okuyun

 

Not: Günümüzde yaşlı bir prof.un sürekli yemek üzerine söylediği bilinenin tersi bilgilerden çok şeyler çıkarabilirsiniz. Örnek: bir zaman yumurta yedirmeyenler şimdi yiyin demeleri gibi.

BAŞA DÖN

 

Reklamlar

yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s