COLA SIRRINI MI AÇIKLAYACAK ?

 

Gündeme bakınca yıllardır anti propagandası yapılarak satışları arttırılan coca’lın, sırrını resmi olarak açıklama zamanı geldiğini söylemek ihtiyacı duydum.

Evet…Birşeyler miadını doldurduğunda onu kaybetmek ve itibarsızlaştırmak kurtarmak için tedbirler alınması küresel sermayenin birinci amacıdır.

Yine üzerinde günlerce polemik yapılacak yine bir husus bulundu.

Sonunda bir formül açıklanır.

Sus pus olunur.

Sonra sorulur, bunca zaman bu neden sır diye saklandı şu bu var diye…

Bu konuya verilecek en güzel izah, yani “Dünyayı yönetenlerin taktikleri hakkında” Aytunç ALTINDAL Beyin bizlere aktardığı şu bilgilerdir…

İnsan dünyayı yönetendir. Hayvanın yöneticilik vasfı yoktur. Peki yönetmek ve yönetilmekteki kıstas nedir?

Bunda esas olan bilenler, bilmeyenleri yönetmekle hükümlü kılınmış olasıdır. Ancak “Bilen Yöneticiler” çıkar çizgisinde olunca sorunlar çıkmaktadır. Tarihin geçmişinden gelen yönetenlerden en güçlü olanlar okült örgütlerdir.  Bunların yönetimdeki etkinlikleri ve dünya yöneticilerini fark etmekte zor olmaktadır.

Gizliliğin içinde olan okült yönetenleri bilebilmek için gizli ilimlere ulaşan bilgiye sahip olmak ve  onların kendi aralarında kullandığı takvimi bilmek gerekir. Onların takvimi 360 gün üzerinedir.  Bu nedenle onların bize göre gaybî kendilerine göre huzûrî bilgileri bugün  itibarıyla 2500 gün öncedendir. Onların bu bilme özellikleri ile yönetilen dünya üzerinde hâkimiyet kurmaktadırlar.

Dünyayı yönetenlerdeki hâkimiyette bir ayrıcalık var mı diye düşündüğümüzde, onlar için devletlerin esası ve varlıkları üzerinde “üst tasarımcılar” diye adlandırılırlar. Bu hâkimiyet her zaman bir şekilde kendilerini yok eder gibi, görünerek bir diğer guruba intikal ettirilir.

 

Dünyada olaylar bahsedilen takvim esasına göre  36 yıllık periyotlar ile 108 yıllık zaman çevresinde doğudan batıya dönüşümlü olarak devreder. Her otuzaltı yılda insanlar bir önceki yılın inkarı ve çelişkisi ile uğraştırılırken “üst tasarımcılar” yönetilen bilmeyenlere hâkim olurlar.

Günümüz itibarıyla yönetenler, 19 yüzyılın izimleri iken, gelecek yüzyılı kuantum ve teknoloji terorileri bilgileri ile mücehhez olanlar yönetecektir, denilebilir.

Yöneten  “üst tasarımcılar” koydukları kuralları tespit eder. Yönetilen insanlara bildirdikleri kavramlar da kozmik âlemde pek değer taşımayanlardır. Her 36 yılda değişim tekrar eder. (1989 baz aldığımızda enigma oprasyonlarının bu yüzyıl için başlangıç kabul edilmektedir. ) eski bilgiler paçavraya dönüştürülmekte ve  yeni bilgiler ile insan bilgilikleri  sarsıntıya uğratılmaktadır. İşte bu sebeple bazı kimselerin önceden bildikleri komplo türüne varacak kadar olan bu bilgiler ve olaylar 2500 gün önceden tasarlanmış ve uygulamaya sokulmuş planın aksiyon şeklidir.

Kavramlar, bilgiler “üst tasarımcılar” elinde oyuncak gibidir. Bu şekilde oluşan gelecek zaman zuhuratı, daha önceden yönetilenlere kehanet ve öngürü gibi sunulması ve ön aşamada  kastî bilgi sızdırılması ile mümkün olmaktadır. Neticede bu tür bilgiler toplumda tatmin sağlama yanında bir korku imparatorluğu da oluşturulmaktadır. Bu korku yönetilen gurubta tahliye, tasfiye ve mankurtlaşmayı sağlamaktadır.

 

https://ismailhakkialtuntas.com/2012/11/28/bilinmesi-gereken-muhtelif-bilgilerden/

 

Düne kadar Deccal olan TV nin günümüzde irşad kanalına dönüşünü nasıl sağlandıysa, Colanın da meyve suyuna dönüşünü kutlama ve kanıksama zamanı gelmiştir.

Hayırlı olsun demekten başka bir sözümüz yok.

Burada asıl söylenmesi gereken düşüncelerimizde ve hayatımızda açık kapıları kapatmayalım. Çünkü eskiden kızdığımız bazı şeyler, bugün artık olağan olabiliyorsa demek ki, değişim hayatın bir gerçeği.

Yukarıda dediğim gibi yakın bir vakitte cola sırrını açıklayınca ha.. buymuş demek ki diyeceğimiz günler yakın görünüyor.

Ayrıca yeni bir meşrubat türüne doğru, dünya adım atacakta diyelim…

Böyleyken böyle…

 

İhramcızâde İsmail Hakkı

 

BAŞA DÖN

 

Reklamlar

yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s