GELECEK HABERLERİNDEN

 

 

“(Üç şey) yalan ve iftiranın en büyüklerindendir. Kişinin kendi babasından başkasına nisbet iddiası; görmediği bir şeyi kendisine rüya da gösterildiğini iddia etmesi. Rasûlullâh sallallâhü aleyhi ve sellemin söylemediği bir şeyi söyledi demesi”

(Hadis-i Şerif)

 

Cenâb-ı  Allah’ın  gizli  hazinelerinden  misal  olarak  birkaç  lütf-i  ihsanı cümlesindendir:

1-1945 ve 1953 senesi Mart ayı başına kadar Pîr-i Sâni ve Pîr makamında Esseyyid Ömer Fevzi Mardin Hazretleri şöyle buyurmuşlardır:

“Rusya 30, 32, 33 ve 34 devlete  bölünüp  parçalanacaktır.”  Has  halifesi Şeyh Mustafa Aziz Hazretleri devamen ve teyiden buyurmuşlardır ki: “Rusya 30, 32, 33,34 ve 37 devlete bölünüp dağılacaktır.” Bugün eğer bu rakam mevcutsa, dağılma tamamlanmıştır.  Değilse,  parçalanma  37’ye  kadar devam edecektir.

2-Mübârek Şeyhim 1977 yılında Ekim Kasım aylarında yine buyurmuşlardır ki: Müslüman Türk Devleti’ne karşı hoş bir  tutumu  olmayan hudut komşumuz İran güney kuzey Vietnam ve güney kuzey Kore gibi ortadan ikiye bölünecektir.

Âcizanemin bu kibâr-ı kelâmla alâkalı düşüncesi şudur:  İran’ın  Türkiye’ye karşı muamelesini değiştirip samimi ve kardeş bir devlet gözüyle bakması, kendi menfaati gereğidir. Umarız, ıstırap çekmez.

3-Allah fakiri âcizaneme Rabbimin ikramı: Doğu ve Batı Almanyanın birleşeceği malûmatı 5 Mayıs 1975 Pazartesi günü yazıldı ve 1979’da tebliğ edildi. Bu bilgi, devrin SDP milletvekili ve Rheinland Falz İçişleri Bakanı Heinz Schwarz’a iletildiğinde, malûm şahıs  “Eğer  iki  Almanya  birleşirse benim annem  de  bakire  Meryem  olur”  diyerek  istihzada  bulunmuş ve bu olaydan önce Türkler AB’ye girmiş olurlar diye de alayını sürdürmüştür. Konu Aşağı Bavyera Başbakanına duyurulmuş. Hatta iletilirken kendilerine “bu ilâhi bilgi tahakkuk ettikten, yani  2  Almanya  birleştikten sonra Almanya Türkiye’ye ihanet ederse, gün gelir Cenâb-ı Allah sizi mali-iktisadî-ticarî ve hatta siyasî bakımlardan çökertebilir.  Bunu  unutmayın.”  denmiştir.  İki  Almanya  birleştikten  sonra  halen  hayatta  olan  bu  şahıs bugün ne düşünmektedir; bunu kendisine sormak lâzım.

Sh:291

Ey Türk evlâdı!

İsteyerek, istemeyerek oyalama koridoruna girip, zaman kaybetme!

Şu hususu çok iyi bilesin ki; bütün bu dillendirdiklerimizi teşkil eden Kıbrıs Adası 1963 senesinden beri mahiyeti açıklanamayacak bir şekilde ( … ) Âyet-i Kerîme ile korunmakta ve muhafaza edilmektedir. Gayretullaha dokunan param parça olur.

ABD’nin  gizli  niyeti  Kıbrıs’ı  kendisi  için  üs  hâline  getirmektir.  Bu dostluğa hiç mi hiç sığmayan çirkin bir oyundur. Böylesi dostun varsa ayrıca düşmana lüzum yoktur.

 sh:257

 

Kaynak: Esseyyid Mehmed Faik ERBİL, MİR’ÂT’ÜL HAKÂİK,(Hakikâtlerin Aynası),2. BASKI, 2006,İstanbul

 

 

BAŞA DÖN

 

Reklamlar

....

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.